Transport


Kauba kohaletoimetamise hind Tõrvik netipoes kajastub maksmisel ja ostuarvel. Saatmiskulud on arvestatud eeldusel, et üks tellimus on mõeldud ühele sihtaadressile. Juhul, kui Ostja soovib kaupa toimetada erinevatele aadressidele, tuleb teha erinevad tellimused.
Tõrvik OÜ jätab endale õiguse korrigeerida transpordihindu ning hindasid oma netipoes ilma ette teatamata.
Saatmine Eesti piires. Tarneaeg Tõrvik netipoest ostmisel on reeglina 2-5 tööpäeva. Kauba toimetame Teieni Eesti piires Omniva pakiautomaadi, postkontorite kaudu või Omniva kulleriga. Valiku saatmisvõimaluste vahel saate teha ostu vormistamisel. Kui tegemist on erimõõtmelise kauba , siis puudub võimalus saata kaupa Omniva pakiautomaadiga, sel juhul võimalik valida ainult postkontori või Omniva kulleri vahel. Kui soovite erimõõtmelist või rasket kaupa, mille saatmiskulud on suuremad, tellida postkontorisse või Omniva kulleriga, siis kehtestatakse hinnalisa vastavalt kullerfirma hinnakirjale. Transpordihinna muutumisel teavitatakse Teid sellest meie klienditeeninduse kaudu:

• Omniva pakiautomaat  toob kauba Ostja poolt valitud pakiautomaati;
• Omniva postkontorisse;
• Kui valid tellimuse kättesaamiseks kaupluse, siis tellimusele transpordikulu ei lisandu.

Kauba saatmine välismaale. internetikauplusest saab kaupa tellida ka välismaale. Enne tellimuse vormistamist palun veenduge, et Teie asukohariik asub Omniva nimekirjas.
Tulen ise kaubale järele. Valikutesse on lisandunud ka võimalus ostetud kaubale ise kauplusesse järele minna, mis säästab kaupluses oluliselt Teie aega. Toodete valimine, tellimine ja maksmine toimub sel juhul tavalises korras interneti kaudu, transpordivalikuks aga tuleb valida TULEN ISE KAUBALE JÄRELE. Sellisel juhul ootab kaup Teid valmispanduna Tõrvik kaupluses ja Te saate sellele järele minna Teile sobival ajal. Kindlasti märkige oma tellimuse juurde, millal soovite kaupa kätte saada. TULEN ISE valikuga kaupasid väljastatakse kliendile tööpäevadel E-R 10.00-17.00.