OSTUTINGIMUSED Tõrvik internetikataloogist

Tõrvik internetikataloog www.torvik.ee  haldab Tõrvik OÜ. 
Pae 25, 11413 Tallinn Eesti
Reg.nr. 10022089 

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõikidele isikutele kes kasutavad internetikataloogi torvik.ee 

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele kehtivad Eesti Vabariigi õigusaktid.

1.3. Tõrvik OÜ on õigustatud internetikataloogi  parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest  teatatakse kodulehekülje www.torvik.ee  kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest. Tellimuse edastamisel enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse tellimuse edastamise ajahetkel kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Tõrvik OÜ arvelduskontole.

2. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

2.1. Ostjal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates e-maili aadressile info@torvik.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades kontakttelefonile +372 6007759.

2.2. Peale toodete kättesaamist on toodetega tutvumiseks aega 14 päeva. Kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, on 14 päeva jooksul võimalus toode tagastada või välja vahetada muu toote vastu, saates e-maili aadressile info@torvik.ee vastavasisuline tellimuse tühistamise teade koos tellimuse numbriga või helistades kontakttelefonile 6007759.

2.3. Tellimuse tühistamisel punktis 2.1 sätestatud juhul või tellimusest taganemise korral punktis 2.2 sätestatud juhul tagastatakse ostu eest tasutud summa, millest Ostja kannab toote lattu saatmisega seotud kulutused. Raha kantakse tagastatud toote eest tagasi arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate esitamisest.

2.4. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata ning sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid. 

2.5. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on kahjustatud toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Tõrvik OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine toote eest tasutud tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Tõrvik OÜ tasaarveldamise teate tellimuse vormistamisel teatatud e-maili aadressile. Juhul, kui tasaarveldamise teates näidatud väärtuse vähenemisega Ostja ei nõustu, on õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Ostja ja Tõrvik OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. 

3. Toote ümbervahetamine

Kui toode mingil põhjusel ei sobi, saab selle soovi korral vahetada teise toote vastu eeldusel, et soovitav kaup on laos olemas. Kõik kauba vahetamisega seotud kulud tasub Ostja.

4. Vastutus ja vääramatu jõud

4.1. Tõrvik OÜ vastutab Ostja ees ja Ostja vastutab Tõrvik OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

4.2 Tõrvik OÜ ei vastuta tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Tõrvik OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Tõrvik OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

5. Muud tingimused

5.1. Kõik Ostja isikuandmed käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. 

5.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

5.3. Ostja ja Tõrvik OÜ vahel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

6. Personaalne info

6.1. Tõrvik OÜ kogub ja kasutab alljärgnevat personaalset infot:

andmeid selle kohta, kuidas klient kasutab torvik.ee veebilehte,

andmeid kõikide operatsioonide kohta, milles klient torvik.ee lehel osaleb infot,

mida klient sisestab veebilehel registreerumiseks.

6.2. Torvik OÜ võib kasutada teie personaalset infot alljärgnevatel eesmärkidel:

veebilehel töö toetamiseks,

kliendile osutatud teenuste kohta väljavõtte ja arve saatmiseks,

maksearvelduste tegemiseks.

6.3. Vajadusel avaldab Tõrvik OÜ Ostja personaalset infot teistele vahendajatele (näit. kullerile kauba kättetoimetamiseks), kes on kohustatud seaduslikul viisil kasutama seda personaalset infot vastavalt käesolevale konfidentsiaalsuse kokkuleppele.

6.4. Lisaks ülalnimetatud konfidentsiaalsuse kokkuleppes nimetatud personaalse info avalikustamisele võib Tõrvik OÜ samuti edastada Ostja isiklikku infot vastavatele instantsidele kehtiva seadusandluse kohaselt kohtu- või muude menetluste korral, samuti seadusest tulenevate Tõrvik OÜ õiguste kaitseks.

7. Ostja andmete turvalisus

7.1. Tõrvik OÜ püüab rakendada kõiki võimalikke tehnilisi ja korralduslikke meetmed Ostja isikliku info kadumise, kuritarvitamise või modifitseerimise vältimiseks. 

7.2. Tõrvik OÜ säilib andmebaasi ning andmeid kaitstud serverites.

8. Ostujuhend

8.1. Ostu sooritamine torvik.ee internetikataloogis on kiire, lihtne ja turvaline. Oste saab  sooritada kahel viisil - nii ennast püsikliendiks registreerides kui ka ilma registreerimata. Ennast eelnevalt kliendiks vormistamisel on eelised:

püsikliendina sisse logides on näha tellimuste ajalugu ja status.

uut ostu sooritades avaneb eeltäidetud andmetega blankett, mis teeb ostuprotsessi tunduvalt kiiremaks.

8.2. Registreerimiseks vajutage nuppu REGISTREERI ning sisestage lahtritesse enda nimi ning e-posti aadress. Ostjale genereeritakse parool ning see saadetakse Ostja meiliaadressile. Oma parooliga saab Ostja ostukeskkonda sisse logida.

8.3. Igal tootel on juures nupp LISA OSTUKORVI, mille peale klõpsates luuakse ostukorv ning kaup lisatakse ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks ja muutmiseks valige OSTUKORV. Kuniks kaup on Ostja ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see kaup saadaval ka kõikidele teistele klientidele. Kui kõik vajalikud tooted on ära valitud ning ostukorvis kirjas, saate vormistada tellimuse. 

8.4 Vaadake üle oma ostukorv, kas kõik soovitud tooted ja kogused on õiged. Koguse tulbas Ostja saab suurendada ja vähendada koguseid. Toote eemaldamiseks ostukorvist vajutage toote nimetuse taga asuvale punasele nupule. Kui ostukorvis ei ole veel kõiki soovitud tooteid, saate pöörduda tagasi kataloogi ning jätkata toodete valimist seni, kuni Ostja ostukorv on lõplikult komplekteeritud.

8.5. Ostu vormistamiseks ja maksmiseks klõpsake nuppu “Vormista tellimus”, mis juhatab Ostja lehele, kus saab täita tellimisblanketi ja valida transpordiviisi. Palun jälgige, et tärniga tähistatud väljad oleksid korrektselt täidetud! Tõrvik OÜ ei vastuta ostja poolt e-poes sisestatud andmete õigsuse eest!

8.6. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.

8.7. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Tõrvik OÜ jätab endale õiguse mitte täita tellimust, kui kaup ei ole vastava hinnaga laos enam saadaval.

8.8. Tooteinfot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Ostja viimast külastust uuenenud. Soovitame enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie klienditeeninduse telefonil +372 6007759.

9. Maksmine

9.1. Makse sooritatakse ülekandega Tõrvik OÜ arveldusarvele, peale ettemaksu arve saamist e-maili aadressile. Ettemaksu arve kinnitab, et kaup on laos olemas ja komplekteeritud vastavalt tellimusele.

10. Transport

10.1. Kauba kohaletoimetamise hind torvik.ee internetikataloogis kajastub ettemaksuarvel. Saatmiskulud on arvestatud eeldusel, et üks tellimus on mõeldud ühele sihtaadressile. Juhul, kui Ostja soovib kaupa toimetada erinevatele aadressidele, tuleb teha erinevad tellimused. 

10.2. Tõrvik OÜ jätab endale õiguse korrigeerida transpordihindu ning hindasid oma interneti- kataloogis ilma ette teatamata.

10.3. Saatmine Eesti piires. Tarneaeg www.torvik.ee  ostmisel on reeglina 2-5 tööpäeva. Kauba toimetame Teieni Eesti piires Omniva pakiautomaadi, postkontorite kaudu või Omniva kulleriga. Valiku saatmisvõimaluste vahel saate teha ostu vormistamisel. Kui soovite erimõõtmelist või rasket kaupa, mille saatmiskulud on suuremad, tellida postkontorisse või Omniva kulleriga, siis kehtestatakse hinnalisa vastavalt kullerfirma hinnakirjale. Transpordihinna muutumisel teavitatakse Teid sellest meie klienditeeninduse kaudu.

Omniva pakiautomaat toob kauba Ostja poolt valitud pakiautomaati

Omniva postkontorisse

Omniva kuller toob tellitud kauba Ostja poolt märgitud aadressile

Kui valid tellimuse kättesaamiseks kaupluse, siis tellimusele transpordikulu ei lisandu.

10.4. Kauba saatmine välismaale. Kaupa saab tellida ka välismaale. Täidame tellimusi kaupade saatmisel Omniva vahendusel. Enne tellimuse vormistamist palun veenduge, et Teie asukohariik asub Omniva nimekirjas.

10.5. Tulen ise kaubale järele. Valikutesse on lisandunud ka võimalus ostetud kaubale ise kauplusesse järele minna, mis säästab kaupluses oluliselt Teie aega. Toodete valimine, tellimine ja maksmine toimub sel juhul tavalises korras, transpordivalikuks aga tuleb valida TULEN ISE KAUBALE JÄRELE. Sellisel juhul ootab kaup Teid valmispanduna meie kaupluses ja Te saate sellele järele minna Teile sobival ajal. Kindlasti märkige oma tellimuse juurde, millal soovite kaupa kätte saada. TULEN ISE valikuga kaupasid väljastatakse kliendile tööpäevadel E-R 9.00-17.00