0

3M AURA respiraator FFP2

Real Time: 5 Visitor right now
3M AURA respiraator FFP2
4054596329447
3M9320+

3M 9320+ AURA respiraator FFP2. Kolme paneeliga kokkuvolditav respiraator. Tänu uuele 3M Electret filtermaterjalile on hingamistakistus väga väike. Kokkuklapitav 3-paaniline disain sobib suurele hulgale näotüüpidele ja suurustele ning kohandub vastavalt näo liigutustele. Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 12 x LPN) ja õli- või veebaasil udu, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust jm.

Madala hingamistakistusega filtritehnoloogia
Suur pehme nina vahtmaterjal ja sile sisekate
Vormitav ninapaneel moodustab hea tiheduse nina ja silmade piirjoonel ja aitab tagada hea vaatevälja
Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse (kuni 12 x LPN)
EN 149:2001+A1:2009 FFP2 NR D
Hoiatused. 3M 9322+ AURA respiraator FFP2 tolmumask ei kaitse kandjat gaaside ega aurude eest. Gaaside ja aurude eest kaitseks tuleks kasutada gaasirespiraatorit. Tolmumaski ei ole lubatud kasutada keskkondades, mille õhuhapnikutase on alla 17%. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.
Paigaldage tolmumask vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne tolmumaski kasutamist toimige järgnevalt. Katke tolmumaski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA tolmumaski puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

3M9320+

Lisainfo

Kastis
240
Pakendis
20

Lisaks

Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet