Happeline puhastusvahend Sanit-M 5000 ml
0

Happeline puhastusvahend Sanit-M 5000 ml

8,40 €
0802
4740006008025
Laos

Hurry up! Only 1 item(s) left in Stock!
clear

Tasuta tarne

Üle 70.00 EUR tellimustele tasuta tarne.

Tasuta tarne

Tasuta tarne üle Eesti al. 70 EUR

Makse turvalisus

Tugeva toimega vahend WC pottide, kraanikausside ning muude keraamiliste, kahhel- ja fajansspindade puhastamiseks. Eemaldab efektiivselt ka kõige tõrksamad plekid, ladestunud soolad, lubjasette ja rooste. Mitte kasutada marmori ja teiste happetundlike materjalide puhul.
KASUTAMINE
Kandke vahend puhastatavale pinnale, laske toimida, seejärel hõõruge harja või švammiga ja loputage puhta veega. WC pottide puhastamisel laske toimida 15-20 minutit, hõõruge harjaga, loputage. Mitte kasutada marmori ja teiste happetundlike materjalide puhul. Regulaarne kasutamine aitab säilitada WC hügieenilist puhtust ja värskust.
Ettevaatust! Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kanda kaitsekindaid/kaitserõivastust/kaitseprille! NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: võtta saastunud rõivad viivitamata seljast! Loputada nahka veega/loputada duši all! SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega! Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada! Loputada veel kord! ALLANEELAMISE KORRAL: Loputada suud! MITTE kutsuda esile oksendamist! Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSKESKUSE või arstiga! Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule regulatsioonile.
KOOSTISOSAD
Sisaldab mitteioonseid pindaktiivseid aineid <5%, orgaanilist ja anorgaanilist hapet, lõhnaaineid.

0802

Eriviited

Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Happeline puhastusvahend...

8,40 €