Põrandapesuvahend Maali 5000ml
0

Põrandapesuvahend Maali 5000ml

7,00 €
0837
4740006008377
Laos

Hurry up! Only 2 item(s) left in Stock!
clear

Tasuta tarne

Üle 70.00 EUR tellimustele tasuta tarne.

Tasuta tarne

Tasuta tarne üle Eesti al. 70 EUR

Makse turvalisus

Tugeva puhastusvõime ja antistaatilise toimega kontsentreeritud vahend värvitud puitpõrandate, laminaatparketi, plasti või keraamiliste plaatidega kaetud põrandate pesemiseks. Sobib kasutada nii kodus kui üldkasutatavates ruumides. Laminaatpõrandate pesemisel kasutada lahjemat doseeringut ja vältida liigset niiskust põrandal. Järgida põrandakattematerjalide valmistajapoolseid juhiseid.
KASUTAMINE
Lahustada 15 - 30 ml vahendit pooles ämbris (5L) soojas vees (pesulahuse pH 7,5). Ei vaja loputamist. Tugeva määrdumise korral kasutada vahendit lahjendamata kujul, kuid soovitame eelnevalt testida vahendi sobivust konkreetsele põrandapinnale mõnes vähemmärgatavas kohas.
Ettevaatust! Põhjustab raskeid silmakahjustusi! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kanda kaitseprille/ kaitsemaski! SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega! Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada! Loputada veel kord! Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/ arstiga! Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule regulatsioonile.
KOOSTISOSAD
Sisaldab: anioonseid pindaktiivseid aineid 5-15%, mitteioonseid pindaktiivseid aineid <5%, lõhnaaineid, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine.

0837

Eriviited

Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Põrandapesuvahend Maali 5000ml

7,00 €