0

Happeline puhastusvahend Sanit-M 5000 ml

Real Time: 5 Visitor right now
Happeline puhastusvahend Sanit-M 5000 ml
4740006008025
0802

Tugeva toimega vahend WC pottide, kraanikausside ning muude keraamiliste, kahhel- ja fajansspindade puhastamiseks. Eemaldab efektiivselt ka kõige tõrksamad plekid, ladestunud soolad, lubjasette ja rooste. Mitte kasutada marmori ja teiste happetundlike materjalide puhul.
KASUTAMINE
Kandke vahend puhastatavale pinnale, laske toimida, seejärel hõõruge harja või švammiga ja loputage puhta veega. WC pottide puhastamisel laske toimida 15-20 minutit, hõõruge harjaga, loputage. Mitte kasutada marmori ja teiste happetundlike materjalide puhul. Regulaarne kasutamine aitab säilitada WC hügieenilist puhtust ja värskust.
Ettevaatust! Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kanda kaitsekindaid/kaitserõivastust/kaitseprille! NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: võtta saastunud rõivad viivitamata seljast! Loputada nahka veega/loputada duši all! SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega! Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada! Loputada veel kord! ALLANEELAMISE KORRAL: Loputada suud! MITTE kutsuda esile oksendamist! Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSKESKUSE või arstiga! Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule regulatsioonile.
KOOSTISOSAD
Sisaldab mitteioonseid pindaktiivseid aineid <5%, orgaanilist ja anorgaanilist hapet, lõhnaaineid.

0802

Lisaks

Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet